فایل فلزی, کمد بایگانی

کاربرد کمد بایگانی در ادارات و شرکت ها

کمد بایگانی چیست؟

یکی از لوازمی که هر سازمان، اداره، مرکز آموزشی و شرکت خصوصی به آن نیاز دارد، کمد بایگانی است. با استفاده از نوع کمد فلزی افراد می‌توانند به‌راحتی تمامی فایل‌ها، اسناد و مدارک مهم را طبق ترتیب مورد نیاز بایگانی کنند و در صورت نیاز به‌راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

بنابراین مرتب بودن و استفاده بهینه از فضای کار، بایگانی اسناد و مدارک به‌شیوه‌ای مرتب و قابل دسترس، دسترسی راحت و سریع به اسناد و حفظ محرمانگی اسناد و مدارک جزو مزایای استفاده از این کمد است. از این‌رو یک کمد بایگانی برای هر سازمانی‌ که دارای پرونده و مدارک باشد، الزامی است.

همچنین از آن‌جایی‌که کمدهای بایگانی در ادارات و سازمان‌ها در طول روز به مراتب استفاده می‌شوند باید از کیفیت و دوام خوبی برخوردار باشند. کمدهای فلزی جزو مقاوم‌ترین و بادوام‌ترین کمدهایی هستند که در کنار رفع نیاز سازمان‌ها، کیفیت بسیار خوبی دارند و در طولانی‌مدت نیز قابل استفاده هستند.

 

انواع کمد بایگانی

کمدهای فلزی قابل استفاده برای بایگانی پرونده‌ها، اسناد و برگه‌های مهم دارای انواع مختلفی هستند.
هر یک از مدل‌ها در سایزهای مختلفی قابل تولید هستند. در نتیجه مشتریان عزیز بعد از انتخاب مدل می‌توانند کمد بایگانی فلزی را متناسب با فضای مدنظرشان سفارش دهد.

انواع کمد بایگانی عبارتند از:

کاربرد کمد بایگانی در ادارات و شرکت ها

اسناد و پرونده‌های مختلف را با استفاده از زونکن‌های اداری و پوشه می‌توان براساس یک ترتیب مشخص (مانند نام و نام خانوادگی) در کمد بایگانی فلزی قرار داد. بنابراین هر یک از کمدهای فلزی مخصوص بایگانی کاربرد بسیار آسانی دارند.

قیمت کمد بایگانی

قیمت کمد بایگانی به عوامل مختلفی نظیر متریال‌های مورد استفاده، مدل و ابعاد آن بستگی دارد.
برای تولید کمدهای بایگانی فلزی از ورق‌های فلزی استفاده می‌شود که هر یک از ‌آن‌ها باید باکیفیت، هموار، بدون زنگ زدگی و مقاوم باشند. از این‌رو هر چه ضخامت ورق و کیفیت آن بهتر باشد، قیمت نهایی کار نیز بیشتر خواهد بود.

همچنین قیمت مدل از کمدها با افزایش ابعاد نیز افزایش می‌یابد. بنابراین بعد از انتخاب مدل و ابعاد کمد می‌توانید نسبت به دریافت قیمت نهایی آن اقدام کنید.

خرید کمد بایگانی

برای خرید کمد بایگانی در ابتدا باید ابعاد فضای مدنظرتان را اندازه‌گیری کنید.

سپس براساس نوع پرونده‌ها و اسناد و نحوه نگهداری آن‌ها، از بین مدل‌های موجود یکی از کمدهای بایگانی فلزی را انتخاب نمایید.

در نهایت بعد از دریافت قیمت نهایی می‌توانید کمد بایگانی مدنظرتان را خریداری نمایید.

برای خرید و سفارش ساخت انواع کمد فلزی از جمله کمدهای بایگانی اداری و سازمانی میتوانید با گروه صنعتی هیراد تماس بگیرید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *