فایل فلزی, کمد بایگانی, محصولات فلزی

خرید فایل فلزی اداری قیمت مناسب

فایل فلزی اداری

فایلینگ که به فایل کردن اطلاعات هر بخش از اداره گفته می شود، که سبب دسته بندی و منظم سازی اطلاعات در بخش مقرر شده میباشد نیاز به جایگاهی دارد که ثابت باشد و مقاوم باشد تا در حفظ اطلاعات بهترین راه حل ممکن باشد.

این بخش یکی از مهم ترین بخش های مبلمان اداری میباشد که در نگهداری اسناد مهم، بزرگترین نقش را داراست. استفاده از دسته بندی فایل ها چه در سازمان های کوچک، چه بزرگ امری ضروری است و همانطور که گفته شد، فایل فلزی اداری از وسایل پرکاربرد برای مرتب کردن و نظم دهی به پوشه ها و مدارک است. استفاده از این کمد اداری می تواند فضای بیشتری را برای نگهداری مدارک و پوشه ها در اختیار افراد قرار دهد. همچنین دسترسی سریع به انواع مدارک و پوشه ها را امکان پذیر می کند.

فایل فلزی اداری چیست؟

یکی از وسایلی که همه ما در هنگام مراجعه به بسیاری از ادارات و سازمان ها با آن برخورد کرده ایم، فایل های فلزی در گوشه اتاق یا پشت میز کارمندان است. در بسیاری ادارات، آموزشگاه ها، سازمان ها و فروشگاه های بزرگ، مدارک، فاکتورها و پوشه های مختلفی وجود دارد که مرتب کردن آنها نیازمند وسیله ها و ابزار های خاصی است.

فایل اداری از وسایل پرکاربرد برای مرتب کردن و نظم دهی به پوشه ها و مدارک است. استفاده از این کمد ها می تواند فضای بیشتری را برای نگهداری مدارک و پوشه ها در اختیار افراد قرار دهد. همچنین دسترسی سریع به انواع مدارک و پوشه ها را امکان پذیر می کند. طراحی این فایل ها به این صورت است که دارای کشو و طبقات مختلفی است و بدین ترتیب می توان اسناد و مدارک را بر اساس پارامترهای مختلف دسته بندی و نگهداری کرد.

با توجه به کاربردهای گفته شده، این فایل های فلزی یکی از وسایل ضروری در بسیاری از ادارات و مدارس به شمار می رود. ما در این مقاله به بررسی انواع فایل های فلزی اداری و کاربردهای آن می پردازیم.

 

کاربرد فایل فلزی

فایل های فلزی و کمد های اداری معمولا طوری طراحی می شوند که دارای طبقات و کشوهای جدا کننده باشند. بسته به اندازه فایل ها، تعداد کشوها می تواند متفاوت باشد. ایجاد طبقات و کشوهای مختلف باعث جداسازی سازمان یافته مدارک و اسناد و همچنین وسایل مختلف می گردد.

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد فایل فلزی می توان به آن اشاره کرد این است که هر کدام از این کشوها دارای قفل بوده و می توان مدارک و اسناد مهم را در آنها نگهداری کرد. بسیاری از مدارک افراد در پوشه هایی به نام زونکن قرار می گیرد، این پوشه ها به دلیل ضخامت و همچنین اندازه بزرگ آنها، در بسیاری از طبقات و کمدها قرار نمی گیرند. فایل های فلزی با داشتن کشوهای عمیق و بزرگ، جای مناسبی برای نگهداری زونکن به شمار می رود.

 

انواع کمد و فایل اداری

فایل های فلزی اداری، دارای انواع مختلفی است که هر کدام دارای ویژگی و امکانات متفاوت هستند. برخی از انواع آها عبارت اند از : فایل های فلزی دارای کشوهای رمزدار، فایل دارای قفل مرکزی، فایل فلزی چند طبقه درب دار. هر کدام از این مدل ها می تواند دارای طبقات ،کشوها و اندازه های مختلف باشد. مشتریان می توانند در سایز و اندازه مختلف انواع فایل فلزی اداری را سفارش دهند.

قیمت فایل فلزی اداری

قیمت فایل ها و کمد های اداری بسته به اندازه، نوع فلز به کار برده شده و همچنین نوع قفل دار و عادی متفاوت می باشد. نوع رنگی که برای رنگ آمیزی فایل استفاده می شود نیز در قیمت نهایی فایل های فلزی تاثیر دارد. ضخامت ورق های فلزی که در ساخت فایل استفاده می شود از عوامل مهم در تعیین قیمت نهایی فایل های فلزی است.

هر چه ضخامت ورقه های به کار برده شده در ساخت فایل ها بیشتر باشد، طبعا قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. شما میتوانید برای دریافت مشاوره و خرید انواع فایل های فلزی از سایت هیراد با شماره: ۰۹۱۲۳۱۶۷۱۹۸ تماس برقرار نمایید، تا مشاوران ما بهترین راهنمایی را در اختیارتان قرار دهند.

 

انواع قفسه و فایل

انواع قفسه و فایل

مزایا و امنیت فایل های فلزی اداری در مقایسه با فایل های غیر فلزی

 

فایل های اداری در انواع چوبی، فلزی و پلاستیک فشرده وجود دارند که هر کدام ویژگی ها و کاربرد های خاص خود را دارند. فایل های فلزی در مقایسه با فایل های پلاستیکی و چوبی دارای مزایای بیشتری می باشد. فایل های چوبی و پلاستیکی در مقابله ضربه در مواقعی مانند زلزله یا جابجایی ها، دارای مقاومت کمتری بوده و ممکن است با شکستن فایل، مدارک و وسایل به هم ریخته و حتی از فایل خارج شوند.

همچنین این دو نوع فایل در مقابل سایر خطرات غیر قابل پیش بینی مانند آتش سوزی ساختمان و … نیز مقاوم نبوده و ممکن است موجب آسیب به مدارک و اسناد شوند. اما فایل فلزی اداری که معمولا آنها را با رنگ طوسی می شناسیم، در مقابل خطرات و شرایطی که ذکر شد مقاوم بوده و بهتر می تواند از اسناد و مدارک محافظت کند.

مورد دیگری که باید به آن توجه کرد، دسترسی آسان به مدارک و امنیت پایین در فایل های غیر فلزی است. فایل های فلزی با داشتن قفل و بدنه فلزی، سخت تر باز شده و امکان دسترسی به مدرک و فایل ها را برای افراد ناشناس سخت می کند. اما فایل های پلاستیکی و چوبی راحت تر مورد آسیب قرار می گیرند و دسترسی را برای افراد ناشناس راحت تر می کند.

 

سفارش فایل فلزی با ابعاد مورد نظر

 

با توجه به کاربرد فایل فلزی در مکان ها و سازمان های مختلف، افراد می توانند با توجه به نیاز و شرایط کاری و اداری، فایل فلزی مد نظر خود را در ابعاد و رنگ دلخواه سفارش دهند. در سفارش فایل، داشتن قفل مرکزی و یا کشویی و همچنین سایر ویژگی مانند تعداد کشو و یا ضخامت ورقه های استفاده توسط مشتری تعیین می گردد.

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *