فایل فلزی, کمد جاموبایلی فلزی

کمد جاموبایلی فلزی

کمد امانتداری یا کمد جاموبایلی چیست؟ در بسیاری از مکان‌ها برای حفظ حریم خصوصی و رعایت نکات امنیتی، ارباب رجوع‌ها باید تلفن همراه خود را قبل از ورود به آن مکان به بخش نگهبانی تحویل دهند. از طرف دیگر نگهداری درست از لوازم ارباب رجوع نیز بسیار حائز اهمیت است و باید تلفن همراه، تبلت یا لپ‌تاپ شخصی هر یک از افراد را به‌صورت جداگانه نگهداری کرد.

از این‌رو هر شرکت یا سازمانی که از ورود اقلام الکترونیکی شخصی جلوگیری می‌کند، باید یک کمد جاموبایلی یا کمد امانتداری برای ارباب رجوعان داشته باشد.

کمد جاموبایلی سلول‌های مختلفی دارد که هر یک از سلول‌ها دارای یک قفل مخصوص به‌همراه کلید هستند. در نتیجه اقلام الکترونیکی و سایر لوازم شخصی و خصوصی ارباب رجوع را می‌توان در آن قرار داد.

این کمد در مکان‌هایی نظیر پادگان، استخر، سالن‌های ورزشی، سازمان‌های اداری، سازمان‌های نظامی، زیارتگاه‌ها، صندوق امانات هتل و غیره کاربرد دارد. بنابراین در هر مکانی که نگهداری لوازم شخصی و خصوصی ارباب رجوع حائز اهمیت باشد، می‌توان از کمد امانتداری یا کمد جاموبایلی استفاده کرد.

مشخصات کمد جاموبایلی فلزی

همواره کمدهای فلزی محل امن و قابل اعتمادی برای نگه‌داری از اسناد، مدارک، وسایل و تجهیزات هوشمند هستند. کمد جاموبایلی فلزی همانند سایر انواع کمدهای فلزی مقاومت و استحکام بالایی در برابر حوادثی همچون آتش‌سوزی، زلزله و … دارد. بدنه این کمد از ورق‌های فلزی مرغوب، یک‌تکه و بدون موج باضخامت 0.6 میلی‌متر ساخته‌شده است. در صورت تمایل مشتری می‌توان از انواع ورق‌های فلزی باضخامت 0.5، 0.7 و 0.9 نیز استفاده کرد. جوشکاری تمام قسمت‌های داخلی و خارجی کمد و اتصال لولای هر درب به بدنه فلزی به کمک جوش مقاوم کربن دی‌اکسید (co2) با دقت ویژه و ظرافت میلی‌متری صورت گرفته است.

به ترتیب ابعاد استاندارد کلی و ابعاد هر سلول از کمد جاموبایلی فلزی به شرح زیر است:

• ارتفاع: 112 سانتی‌متر
• عرض: 58 سانتی‌متر
• عمق: 20 سانتی‌متر

ابعاد هر سلول از کمد:

• ارتفاع: 15 سانتی‌متر
• عرض: 15 سانتی‌متر
• عمق: 20 سانتی‌متر

کمد جاموبایلی فلزی با تعداد سلول‌های مختلف 10، 20، 30، 40، 50، 60، و 70 عدد برحسب سفارش مشتری بسته به ابعاد فضای موجود قابل‌ارائه است. یکی از امکانات امنیتی در نظر گرفته‌شده برای نگهداری وسایل شخصی افراد قابلیت کلید خوری آن است. بر روی درب هر سلول از یک عدد قفل سوییچی مرغوب به همراه 2 عدد کلید استفاده‌شده است. بر روی درب هر سلول از کمد امکان شماره‌گذاری و کدبندی وجود دارد.

قبل از رنگ‌کاری کمد از روش پاششی به‌صورت آبشاری برای شستشو، چربی زدایی و اسید شویی ورق‌های فلزی استفاده‌شده است. از سه نوع رنگ چکشی،رنگ مایع کوره‌ای، رنگ الکترواستاتیک پودری در رنگ‌بندی‌های متنوع برحسب سفارش مشتری برای رنگ کردن بدنه فلزی کمد جاموبایلی فلزی استفاده می‌شود.

شرکت تولیدی مبلمان اداری گروه صنعتی هیراد امکان انتخاب رنگ، طرح، اندازه، ضخامت و تعداد سلول‌های کمد جاموبایلی فلزی را با توجه به نیاز مشتری فراهم کرده است، تا شما بتوانید خریدی مطمئن و مقرون‌به‌صرفه داشته باشید. برای مشاوره و ثبت سفارش با مشاوران فروش ما از طریق راه‌های ارتباطی موجود تماس حاصل فرمایید.

کاربرد کمد جاموبایلی چیست؟

با استفاده از این کمد قبل از ورود ارباب رجوع می‌توان انواع لوازم شخصی نظیر موبایل، تبلت، ساعت هوشمند، لپ‌تاپ و اشیاء فلزی او را در کمد امانتداری قرار داد. تمامی سلول‌های کمد شماره‌گذاری می‌شوند و ارباب رجوع بعد از قرار دادن لوازم خود در کمد جاموبایلی می‌تواند کارت (با درج شماره سلول) یا کلید مربوط به سلول خود را دریافت نماید. سپس بعد از اتمام کار و هنگام خروج از سازمان می‌تواند با ارائه کلید یا کارت، لوازم خود را دریافت نماید.

به‌کمک این کمد جاموبایلی حریم خصوصی و امنیت آن مکان حفظ می‌شود و در عین حال لوازم شخصی هر یک از افراد نیز در ایمن‌ترین حالت ممکن نگهداری خواهد شد.

انواع مختلف کمد امانتداری

کمدهای امانتداری و جاموبایلی در ابعاد مختلفی قابل سفارش هستند. از این‌رو تعداد سلول‌ها بسته به سفارش مشتری می‌تواند متغیر باشد.

همچنین این کمدها را می‌توان به‌صورت درب‌دار و بدون درب نیز سفارش داد. در نتیجه بهتر است قبل از خرید کمد، تعداد ارباب رجوعان و فضای مدنظرتان را درنظر بگیرید و سپس بر اساس آن از بین مدل‌های موجود یکی از آن‌هارا انتخاب نمایید.

برخی از مدل‌ها عبارتند از:

کمد جاموبایلی فلزی 10 سلول (جاموبایلی و صندوق امانات هتل‌ها)

کمد جاموبایلی فلزی 20 سلول (جاموبایلی و صندوق امانات قفلدار)

کمد جاموبایلی فلزی 60 سلول ( کمد صندوق امانات)

کمد جاموبایلی فلزی در ابعاد سفارشی (باکس امانات فلزی دیواری و درب دار)

قیمت کمد امانتداری و کمد جاموبایلی

قیمت کمد امانتداری و کمد جاموبایلی در وحله اول به متریال‌های مورد استفاده برای ساخت و ابعاد آن بستگی دارد.

برای مثال هرچه ضخامت ورق‌های فلزی مورد استفاده برای تولید کمد امانات بیشتر باشد، قیمت نهایی کمد نیز بیشتر خواهد بود. همچنین افزایش تعداد سلول‌ها (افزایش ابعاد) و درب‌دار بودن کمد نیز منجر به افزایش قیمت نهایی خواهد شد.

بعد از انتخاب مدل مدنظرتان و مشخص شدن ابعاد کمد می‌توانید قیمت کمد امانتداری و کمد جاموبایلی را استعلام کنید و سپس برای خرید آن اقدام نمایید.

برای سفارش انواع کمد فلزی از جمله کمد جاموبایلی و کمد امانتداری ، کمد بایگانی فلزی ، کمد فایل فلزی و … با ما در مبلمان اداری گروه صنعتی هیراد تماس بگیرید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *