فایل فلزی, کمد بایگانی, محصولات فلزی

خرید و قیمت کمد فایل فلزی

کمد فایل فلزی اداری چیست؟

مرتب کردن و بایگانی پوشه‌ها و اشیاء مختلف در مدارس، ادارت، سازمان‌ها و فروشگاه‌ها نیاز به کمدهای مخصوصی دارد. با استفاده از این نوع کمدهای اداری در بهینه‌ترین حالت ممکن می‌توان اسناد، مدارک و اشیاء مختلف را بایگانی کرد تا فضایی مرتب‌تر داشته باشید.

علاوه‌بر این کمدهای اداری این امکان را برای افراد فراهم می‌کنند که دسترسی راحتی به پوشه‌ها و لوازم موردنیازشان داشته باشند و در سریع‌ترین زمان ممکن هر آن‌چه‌که به آن نیاز دارند را پیدا کنند. کمد فایل فلزی یکی از کمدهایی است که کاربرد بسیاری زیادی دارد و در بیشتر ادارات، سازمان‌ها و مدارس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کمد فایل یا فایل فلزی به‌گونه‌ای طراحی می‌شود که کشوهای مختلفی داشته باشد و از هر یک از کشو‌ها برای بایگانی لوازم مختلفی استفاده کرد.

کاربرد فایل اداری و کشو فایل اداری چیست؟

کشو فایل اداری این امکان را برای افراد فراهم می‌سازد تا پرونده‌ها، اسناد، مدارک، لوازم تحریر و اشیاء مختلف را به‌راحتی مرتب کنند.

کمد فایل دارای کشوهای مختلفی است که می‌توان از هر یک از آن‌ها برای نگهداری یک دسته از لوازم استفاده کرد. برای مثال تمامی اسناد مهم را می‌توان در کشو اول کمد فایل فلزی قرار داد.

همچنین از آن‌جایی‌که این کمدها به‌صورت قفل‌دار نیز قابل سفارش و تولید هستند، می‌توان اسناد مهم را در کشو قفل‌دار کمد قرار داد.

بنابراین با استفاده از فایل فلزی، می‌توان از فضای موجود استفاده‌ای بهینه داشته باشید و در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانید اسناد و لوازم موردنیاز را پیدا کنید.

 

انواع فایل فلزی

فایل فلزی انواع مختلفی دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

فایل فلزی رمزدار دو کشو (کشو فلزی و فایل رمزدار اداری پوشه‌خور)
• فایل فلزی درب‌دار (چند طبقه)
فایل فلزی قفل مرکزی چهار کشو (کشو فلزی بایگانی پوشه آویز)
• فایل فلزی قفل مرکزی دو کشو (کشو فلزی بایگانی اسناد و پرونده‌ها)

هر یک از مدل‌ها در رنگ‌های مختلفی قابل سفارش هستند. همچنین مشتریان می‌توانند تعداد کشوها را باتوجه به فضای موجود و نیازشان، تغییر دهند.

قیمت کمد فایل فلزی

قیمت کمد فایل فلزی به عوامل مختلفی نظیر متریال‌های مورد استفاده، ابعاد کمد، مدل و رنگ آن بستگی دارد.

برای مثال قیمت کمد فایل‌هایی که برای تولید آن‌ها از ورق‌های فلزی با ضخامت 0.9 میلی‌متری استفاده می‌شود نسبت به کمدهایی با ورق فلزی 0.5 میلی‌متری بیشتر خواهد بود.

همچنین ابعاد و تعداد کشوهای کمد فایل نیز رابطه مستقیمی با قیمت دارند و قیمت نهایی کمد باتوجه به تعداد کشوها متغیر خواهد بود.

خرید فایل فلزی

برای خرید فایل فلزی باید ابتدا لوازم و پرونده‌هایی که قصد بایگانی و مرتب کردن آن‌هارا دارید را بررسی کنید. سپس بر اساس آن‌ها، مدل کمد فایل مدنظرتان را انتخاب کنید و بعد از استعلام قیمت نسبت به خرید فایل فلزی اقدام نمایید.

شما میتوانید برای خرید و سفارش ساخت انواع کمد فلزی از جمله کمد فایل فلزی ، کمد بایگانی ، جاکفشی فلزی و … با ما در گروه تولیدی مبلمان اداری و فلزی ، گروه صنعتی هیراد تماس بگیرید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *