اخبار سایت, فایل فلزی, کمد بایگانی, مبلمان اداری

کمد اداری

کمد اداری یکی از ملزومات مبلمان اداری می باشد . برای خرید کمد اداری ابتدا باید فضایی که برای قرار دادن کمد در نظر دارید را دقیق اندازه گیری کنید. کمدهای اداری معمولا از جنس فلز و چوب و ام دی اف ساخته می شوند . کمد اداری ام دی اف جز در طرح های مدرن و زیبا تولید می شود و دارای رنگ های متنوع می باشد ، قیمت کمد اداری ام دی اف بالاتر از نوع فلزی آن است .

قیمت و خرید انواع فایل اداری

فایل اداری

فایل های اداری از لوازمی هستند که شرکت ها و ادارات برای نگهداری و سازماندهی پرونده ها و مدارک از آنها استفاده می کنند. وجود فایل اداری باعث نظم بخشیدن به شرکت می شود و تاثیر زیادی روی دکوراسیون اتاق کار شما دارد بنابراین رنگ آن را متناسب با رنگ دیگر وسایل انتخاب کنید . با توجه به نیازتان می توانید فایل اداری چوبی و یا فایل اداری فلزی خریداری کنید . قیمت فایل چوبی اداری بالاتر از قیمت فایل فلزی اداری است.

کمد بایگانی

یکی از متداولترین روش های بایگانی اسناد استفاده از کمد بایگانی است . کمد بایگانی فلزی قدمت زیادی در بایگانی اسناد دارد ، با ورود کمدهای بایگانی ام دی اف دیگر کمدهای فلزی تنها انتخاب برای بایگانی اسناد نیستند، این کمدها دارای تنوع در رنگ و مدل می باشند و در اندازه های مختلف تولید می شوند و افراد میتوانند بسته به نیاز خود و همچنین فضایی که در اختیار دارند نوع مناسب آن را انتخاب کنند.

قیمت و خرید انواع فایل فلزی

فایل کشو

برای نظم بخشیدن به اتاق کار می تونید از فایل های کشویی استفاده کنید حتی با وجود کمد زونکن وجود یک فایل کشو ضروری است با این کار همیشه یک میز کار خلوت و مرتب دارید . این فایل ها با تعداد کشوهای مختلف تولید می شوند که می نوانید بر اساس نیازتان و همچنثین فضایی که در اختیار دارید تعداد کشوی مناسب را انتخاب کنید . تعداد کشوها را طوری انتخاب کنید که کامل زیر میز جا شود .

کمد دوار

کمدهای دوار دارای چند طبقه گردان می‌باشند که جهت انجـام بايگاني دوار پوشه ، زونکن و اسنـاد استفاده مي‌شوند . این فایل‌ها حجم بایگانی را در فضایی که اشغال می کنند تا حد زیادی افزایش می دهند و دسترسی به آن را برای کاربران آسان می کنند . کمدهای دوار معمولا از فلز ساخته می شوند ، قیمت کمد بایگانی دوار فلزی بستگی به اندازه آن و ضخامت ورق به کار رفته در آن دارد .

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *