صندلی اداری, صندلی کارمندی

خرید صندلی اداری ارزان

استانداردهای صندلی اداری

یکی از عواملی که تأثیر مستقیمی بر روی بهره‌وری افراد هنگام کار کردن دارد، مدل و میزان راحتی صندلی است. یک صندلی اداری ارزان باکیفیت و مناسب می‌تواند نشستن را برای کارکنان آسان‌تر کند.
زمانی‌که افراد مدت زمان زیادی از ساعات کاری خود را پشت میز می‌گذرانند، در طولانی‌مدت اثرات آن‌را به‌صورت درد در مفصل یا کمر مشاهده می‌کنند. برای جلوگیری از ایجاد این گونه دردها باید هنگام نشستن، وضعیت بدن در بهترین حالت ممکن باشد و بدن به‌درستی بر روی میز کار قرار بگیرد. یک صندلی اداری باید طراحی استانداردی داشته باشد.

انواع صندلی اداری

صندلی های اداری را بسته به کاربرد می‌توان تقسیم کرد. هر یک از صندلی‌ها در بخش‌های مختلفی از ادارات، شرکت‌ها و سایر مکان‌های عمومی یا رسمی، کاربرد خواهند داشت.

انواع صندلی اداری عبارتند از:

• صندلی کارمندی چرخ دار

• صندلی انتظار (صندلی آموزشی)

• صندلی انتظار عمومی (صندلی آموزشی)

• صندلی تکنفره محصل

صندلی کنفرانسی (صندلی اداری)

صندلی مدیریتی

از بین این صندلی‌ها در سالن انتظار، اتاق مدیریت و اتاق کارکنان می‌توان بهترین گزینه را برای استفاده انتخاب کرد.

 

صندلی کارمندی چرخ دار

صندلی کارمندی چرخ دار یکی از راحت‌ترین صندلی‌هایی است که بیشتر افراد ترجیح می‌دهند هنگام کار کردن از آن استفاده کنند. این صندلی‌ها رفت‌وآمد و بلند شدن یا نشستن بر روی صندلی را برای کارکنان راحت‌تر می‌کنند. به‌همین دلیل است که به یکی از صندلی‌های محبوب در ادارات و شرکت‌ها تبدیل شده است.

بیشتر صندلی های چرخ دار قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و می‌توان آن‌را متناسب با قد افراد و ارتفاع میز تنظیم کرد تا بدن در حالتی درست برای نشستن قرار بگیرد.

قیمت صندلی چرخدار اداری

صندلی‌های اداری انواع مختلفی دارند و تفاوت آن‌ها در طراحی و متریال‌های مورد استفاده برای تولید صندلی قابل مشاهده است. از این‌رو قیمت هر صندلی بسته به کیفیت، راحتی و مقاومتی که ارائه می‌دهد می‌تواند متفاوت باشد.

بنابراین برای خرید صندلی اداری چرخ دار می‌توانید ابتدا بودجه مدنظرتان را تعیین نمایید و سپس براساس آن از بین مدل‌های موجود بهترین گزینه را خریداری نمایید.

خرید صندلی اداری چرخدار

صندلی چرخدار جزو صندلی‌های پرکاربرد و محبوب است که راحتی زیادی را برای کارکنان فراهم می‌آورد. از این‌رو خرید صندلی اداری چرخدار تنها صرف هزینه نیست بلکه یک نوع سرمایه‌گذاری برای نیروی انسانی سازمان است که منجر به افزایش بهره‌وری آن‌ها خواهد شد.

برای خرید صندلی اداری چرخدار ابتدا باید فضایی که در اختیار دارید را به‌خوبی بررسی کنید تا بتوانید بزرگ یا کوچک بودن صندلی را مشخص نمایید. سپس باتوجه به قد و وضعیت بدنی کارکنان، باید مدل صندلی را انتخاب نمایید. سپس از میان مدل‌های موجود باتوجه به بودجه‌ای که در نظر دارید، صندلی اداری چرخدار مناسبی را خریداری کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *