صندلی اداری, صندلی گیمینگ, مبلمان اداری

خرید انواع صندلی اداری با تخفیف ویژه

office chair

خرید انواع صندلی و مبلمان ادار با تخفیف ویژه

صندلی اداری و یا مبلمان اداری، یکی از ملزومات مورد نیاز برای سازمان‌ها و تمامی شرکت‌ها است. این محصولات را می‌توانید در کارهای خانگی به ویژه در دفتر کارتان در منزل نیز مورد استفاده قرار دهید. این محصولات کارایی بسیار مناسبی دارند و از طرف دیگر می‌توانند به افزایش سلامت جسمی فردی که از آن‌ها استفاده می‌کند، نیز کمک کنند. اگر شما هم قصد خرید انواع صندلی اداری با تخفیف ویژه دارید با ما همراه باشید.

صندلی اداری چیست؟

همان‌طور که می‌دانید اگر کارکنان و کارمندان مجموعه شما در محیط کار از صندلی‌های نامناسب و غیراستاندارد استفاده کنند و یا شما صندلی‌های نامناسبی را در محیط خانه خود مورد استفاده قرار دهید، احتمال آسیب‌های جسمی برای شما و کارکنانتان وجود خواهد داشت.

صندلی‌های اداری به‌ ویژه صندلی‌های ارگونومیک و کاملاً استاندارد برای برطرف ساختن چنین مشکلاتی طراحی و ساخته شده‌اند. این صندلی‌ها دارای انواع مختلفی هستند. از جمله انواع صندلی اداری می‌توان به صندلی‌های اداری مدیریتی، صندلی‌های کارشناسی، صندلی میزهای گروهی، صندلی میز کنفرانس، صندلی‌های کامپیوتر، صندلی گیمینگ و… اشاره کرد.

بنابراین شما می‌توانید بر اساس نوع نیاز و مصرف خود هر کدام از انواع این مبلمان اداری را انتخاب و خریداری کنید. در واقع لازم است پیش‌ از خرید انواع صندلی اداری، نوع کاربری خود را در نظر بگیرید. یعنی باید بدانید که صندلی مورد نظر را برای چه محیطی و چه کاربردی در نظر گرفته‌اید. برای نمونه شما نمی‌توانید از صندلی‌های مدیریتی در اتاق کنفرانس خود استفاده کنید.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که آیا می‌خواهید صندلی را در محیطی مورد استفاده قرار دهید که نیاز به نشستن‌های طولانی‌ مدت دارد یا خیر. فعالیت اصلی شما به‌ صورت نشسته است یا ایستاده و ….

با در نظر گرفتن این نکات می‌توانید به خرید صندلی اداری مناسب با ویژگی‌های مورد نظر خود دست بزنید. از میان این محصولات، صندلی‌های اداری که به‌ صورت آرگونومیک و کاملاً استاندارد طراحی و ساخته شده‌اند، محصولاتی بسیار مناسب هستند.

چراکه بسیاری از آسیب‌ها از قبیل کمر درد، گردن درد، درد در ناحیه ستون فقرات و… را کنترل خواهند کرد و از بروز آسیب‌ در این نواحی، پیشگیری به عمل خواهند آورد.

ویژگی‌های صندلی اداری مناسب

اگر قصد خرید انواع صندلی اداری را دارید، باید از قبل با برخی از ویژگی‌های این محصولات آشنایی داشته باشید. در این بخش برخی از ویژگی‌های صندلی اداری مناسب را مرور خواهیم کرد.

زمانی یک صندلی اداری، استاندارد و مناسب است که قسمت بیشتری از وزن بدن شما، میان اجزای صندلی به‌ درستی و به‌ صورت کاملاً یکسان تقسیم شود. در غیر این صورت صندلی مورد نظر غیراستاندارد است.

توجه به ارتفاع صندلی اداری، موضوع بسیار مهمی است. ارتفاع این محصولات نباید خیلی زیاد و یا خیلی کم باشد. اگر ارتفاع این صندلی‌ها بیش‌ از اندازه باشد موجب بروز آسیب در نواحی زانوها، گردن، ستون فقرات، پاها، کمر و… خواهد شد و اگر ارتفاع آن، کوتاه باشد نیز آسیب‌هایی را به بدن شما وارد خواهد ساخت و استخوان‌های نشیمن گاه را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

بنابراین یکی از ویژگی‌های بسیار مناسب صندلی‌های اداری که به صورت استاندارد طراحی و تولید شده‌اند، امکان تغییر ارتفاع آن‌ها است. یعنی شما می‌توانید با تغییر دادن ارتفاع این محصولات، چشم و یا سطح دید خود را مناسب‌تر سازید. این محصولات، امکان تغییر شیب پشتی را نیز دارند. بنابراین و با وجود این ویژگی شما می‌توانید شیب پشتی صندلی مورد نظر را تغییر داده و در هنگام خستگی، فشارهای وارد شده بر روی ستون فقرات و کمر خود را بردارید.

بسیاری از صندلی‌های استاندارد اداری، دارای تنظیمات بیشتری نیز هستند. از طریق این محصولات می‌توانید به تنظیمات ارتفاع، بازو، زاویه پشت صندلی، کنترل تنش و… اقدام کنید.

صندلی اداری مناسب، محصولی است که می‌تواند از قوس کمر شما به‌ خوبی پشتیبانی به عمل آورد. این صندلی‌ها به‌ نحوی طراحی و تولید می‌شوند که بخش پایینی آن‌ها دارای یک فرم برآمده است و لذا می‌تواند گودی کمر شما را پر کند.

یک صندلی اداری که به‌ صورت استاندارد ساخته‌ شده از نشیمن گاه و تکیه‌گاه مناسبی نیز برخوردار است. لذا فردی که از آن استفاده می‌کند، می‌تواند در ساعات طولانی‌ بر روی آن‌ها بنشیند و احساس خستگی نکند. در حقیقت نشیمن گاه این محصولات باید ضخامت کافی داشته و نرم و بسیار راحت باشد.
پشتی صندلی‌های اداری مناسب و استاندارد، بلند طراحی‌ شده تا بتواند پشتیبانی قابل‌ قبولی از گردن مصرف کننده به عمل آورد.

اگر قصد دارید در ساعات طولانی از صندلی‌های اداری استفاده کنید، بهتر است محصولات تولید شده از جنس مش را خریداری نمایید. مش به یک نوع روکش گفته می‌شود که حالت توری دارد. این ویژگی کمک می‌کند تا هوا جریان و عبور و مرور داشته باشد و از تعریق بدن جلوگیری به عمل آورد.

خرید انواع صندلی اداری با تخفیف ویژه از گروه صنعتی هیراد

گروه صنعتی هیراد طراح اختصاصی مبلمان اداری و صندلی اداری در کشور است. این مجموعه در زمینه طراحی، تولید، فروش و عرضه مبلمان اداری از قبیل صندلی‌های کارمندی، صندلی مدیریتی و کارشناسی در کشور فعالیت می‌کند و سابقه بسیار بالایی در زمینه طراحی و تولید و عرضه صندلی‌های کامپیوتر، صندلی گیمینگ و دیگر بخش‌های مرتبط با طراحی و تولید مبلمان اداری در سطح کشور دارد.

بنابراین برای خرید انواع صندلی اداری با تخفیف ویژه می‌توانید به این مجموعه مراجعه کنید. صندلی‌ها و مبلمان اداری طراحی و ساخته‌ شده توسط این مجموعه صنعتی، ویژگی‌های استاندارد ذکر شده در بالا را دارند. ارائه و عرضه این محصولات با فرصت و تخفیف ویژه و استثنایی باعث می‌شود تا شما بتوانید این صندلی‌ها را با کیفیت بسیار مناسب و قیمت مقرون‌ به‌ صرفه خریداری کنید.

محصولات عرضه شده توسط این گروه صنعتی هیراد انواع صندلی متنوعی دارند. بنابراین دست شما در انتخاب محصول مورد نظرتان باز خواهد بود.

تمامی محصولات تولید و عرضه شده توسط این گروه صنعتی، به‌ وسیله‌ طراحان خاص مجموعه، طراحی شده‌ و در فرایند ساخت آن‌ها به فاکتور و عامل کیفیت اهمیت بسیار زیادی داده‌ شده است.

بنابراین اگر دارای یک محیط اداری و یا منزل بسیار شیک و لوکس هستید و قصد دارید صندلی مناسب برای آن را انتخاب و خریداری کنید، فرصت پیش‌ آمده را از دست ندهید و به خرید انواع صندلی اداری با تخفیف ویژه از مجموعه صنعتی هیراد دست بزنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *